Krstić: Da li građani Trgovišta bolje žive posle „Narodnog veselja“?

Lider opozicije u Trgovištu, Marko Krstić reagovao je na društvenim mrežama, dan nakon završenog opšte narodnog veselja koje održano u ovom mestu.

Podsećamo, u toku vikenda u Trgovištu organizovano je veselje u organizaciji „Srpske napredne stranke“.

Slavlju i veselju prisustvovala je i Ana Brnabić, predsednica Skupštine Republike Srbije.

Marko Krstić je na društvenim mrežama uputio pitanje – „Da li građani nakon ovog slavlja žive bolje“?



Šta se je slavilo, natalitet, neki novi put, omladima, neka nova investicija. Cirkus odlazi i šta čemo mi koji ostajemo u Trgovištu – pita Marko Krstić.

Pratite InfoVranjske.rs i na Facebook stranici portala.



  • Ostavi komentar