Lider opozicije u Trgovištu, Marko Krstić reagovao je na društvenim mrežama, dan nakon završenog opšte narodnog veselja koje održano u ovom mestu.
Podsećamo, u toku vikenda u Trgovištu organizovano je veselje u organizaciji „Srpske napredne stranke“.
Slavlju i veselju prisustvovala je i Ana Brnabić, predsednica Skupštine Republike Srbije.
Marko Krstić je na društvenim mrežama uputio pitanje – „Da li građani nakon ovog slavlja žive bolje“?
Šta se je slavilo, natalitet, neki novi put, omladima, neka nova investicija. Cirkus odlazi i šta čemo mi koji ostajemo u Trgovištu – pita Marko Krstić.
Pratite InfoVranjske.rs i na Facebook stranici portala.
