Futsal: Vranjanci bez milosti

Klub malog fudbala Vranje u petom kolu Prve futsal lige u derbiju kola pobedio je ekipu Bečeja sa 7:4, poluvreme 2:1.

U prvom poluvremenu igra je bila izjednačena, pa su postignuta svega tri gola, gosti su poveli pogotkom Novakovića u devetom minutu, domaći su izjednačili golom Milenkovića u 13. minutu, a u voćstvo su došli preko Dodića u 17. minutu.

Drugi deo igre obilovao je kanonadom golova, na 3:1 za Vranjance povisio je Nikolić u 22, na 4:1 Nikolić u 23, na 5:1 Jovanović u 24, na 6:1 Janjić u 30, Stanojević je smanjio na 6:2 u 30, Novaković na 6:3 u 32. iz kaznenog udarca, Jovanović na 6:4 u 38. i Trajković u 40. minutu postavlja konačan rezultat – 7:4 za KMF Vranje.

Sa lica mesta FOTO InfoVranjske

Vranjanci su izvojevali važnu pobedu nad solidnim Bečejcima pred oko 200 gledalaca u velikoj dvorani Sportske hale.

KMF Vranje posle ovog kola zauzima drugu poziciju na tabeli Prve futsal lige sa 12 bodova i utakmicom manje, koliko ima i prvoplasirana Loznica.

U narednom šestom kolu, Vranjanci na svom parketu dočekuju Novi Pazar, trećeplasirani tim sa 12 osvojenih bodova, pa će publika u Vranju biti u prilici da uživa u još jednom derbiju u velikoj dvorani Sportske hale.