Zona „Jug“: „Anđeli“ presušili Moravu

Tim Vojske Srbije Nebeski anđeli su u drugom kolu Zone «Jug» na stadionu u Bazi JUG kod Bujanovca ubedljivo pobedili Moravu iz Vladičinig Hana rezultatom 4:0, poluvreme 0:0.

Hančani su u derbiju Pčinjskog okruga odoleli napadima domaćih u prvom delu igre koji je okončan bez golova, a više prilika za pogotke imali su fudbaleri Nebeskih anđela.

Morava je u nastavku popustila bez mogućnosti zamene igrača zbog gotovo prazne klupe, pa je Stojković u 53. minutu doveo domaće u voćstvo, a onda je usledio het trik Petrovića koji je golovima u 67,80. i 86. minutu postavio konačan rezultat ovog susreta.

Posle dva odigrana kola na tabeli Zone Jug Nebeski anđeli se nalaze na petom mestu sa tri osvojena boda, koliko ima i hanska Morava na 12. poziciji.

U narednom trećem kolu Zone Jug na programu su dva derbija Pčinjskog okruga, Trnovac je domaćin Moravi, a Nebeski anđeli Lugini iz Preševa.