ZMAJEVI SPRŽILI nadu Surduličana

Surdulički Radnik u 14. kolu Super lige Srbije nije uspeo da u tekućem šampionatu zabeleži prvu pobedu kod kuće, poražen je od ekipe beogradskog Voždovca rezultatom 1:3, poluvreme 1:1.

Surduličani su poveli golom Milovanovića u osmom minutu, a gosti su izjednačili u 24. minutu autogolom Simonovića i to je bio ishod prvog dela igre u kome su oba rivala imala po jednu priliku za pogotke, Surduličanin Spasić i Beograđanin Pantović koji je pogodio stativu.

U nastavku Voždovac je preuzeo inicijativu i golom Vujnovića u 55. minutu došao u voćstvo, a konačan rezultat 1:3 postavio je Stanisavljević u 60. minutu

Sa lica mesta FOTO promo

«Zmajevi» sa Voždovca spržili su nade Surduličana da ostvare prekid posta na svom terenu, pa su domaći i dalje bez pobede u Surdulici.

Radnik se posle ovog kola i dalje nalazi na pretposlednjem 15. mestu na tabeli, a već u sredu 27. oktobra čeka ga odigravanje odloženog meča sa Crvenom zvezdom u Surdulici.