Udavi se Dinamo baš na Brzi Brod

Četrnaesto kolo Srpske lige «Istok» za klubove iz Pčinjskog okruga proteklo je u znaku poraza Dinama kod kuće od niškog Brzog Broda i pobede Pčinje nad Piroćancima u Trgovištu.

Fudbaleri Dinama doživeli su peti uzastopni poraz, pobedio ih je u Vranju na stadionu «Jumka» Brzi Brod sa 1:2, poluvreme 0:1.

Popularni niški «gusari» poveli su golom P. Kostića u 45+2. minutu, izjednačio je Stanković u 88, ali je Nišlija N. Cvetković pogotkom u 89. minutu postavio konačan ishod i svom timu doneo dragocena tri boda.

Posle ovog kola Dinamo je i dalje na pretposlednjem, 15. mestu na tabeli sa sedam osvojenih bodova i kzanenim minusom od još isto toliko bodova.

Sa lica mesta FOTO Info Vranjske

U narednom 15. kolu, poslednjem ove jeseni, Dinamo je gost Vlasine u Vlasotincu, ekipe koja je na 10. mestu na tabeli sa 15 bodova.

Pčinja je u Trgovištu pobedila Radnički iz Pirota sa 2:1, poluvreme 1:0.

Strelci za domaće bili su Anđelković u 23. i Mitrović u 70. minutu, a jedini pogodak za Piroćance postigao je Mančić u 90+2. minutu.

Srpskoligaš iz Trgovišta se posle ovog kola nalazi na 11. poziciji na tabeli sa 16 bodova, a u narednom 15. kolu Pčinja gostuje u Negotinu, gde će igrati protiv domaćeg Hajduk Veljka, ekipe koja je na 14. mestu na tabeli sa 11 bodova.