Super liga: Sudija Mitić PRESUDIO Radniku

Surdulički Radnik je u 28. kolu Super lige Srbije poražen na svom stadionu od ekipe TSC iz Bačke Topole rezultatom 0:1, poluvreme 0:0.

Gol odluke postigao je Ilić u 60. minutu iz nepostojećeg jedanaesterca koji je sudija Milan Mitić iz Leskovca dosudio pre konsultacije sa VAR sobom, jer je igrač gostiju iz Bačke Topole pao u šesnaestercu Surduličana kada lopta nije bila u njegovom posedu.

Surduličani su se hrabro suprostavili gostima koji su drugi na tabeli Super lige, imali više šansi od jakog rivala, ali je jedna pogrešna sudijska odluka presudila na štetu domaće ekipe.

Slavoljub Đorđević, trener Radnika, žali zbog izgubljenog meča.

Pokazali smo hrabrost i zaslužili bod, imali smo mnogo više šansi od TSC. Čestitam gostima, a mi treba da podignemo glavu i borimo se da ostanemo superligaši, jer nam brzo sledi meč sa Novim Pazarom, rekao je Đorđević.

Radnik se posle ovog kola i dalje nalazi na pretposlednjem, 15. mestu na tabeli sa 20 bodova.

U 29. kolu šampionata, u četvrtak šestog aprila, Surduličani su gosti Novog Pazara, šestoplasirane ekipe na tabeli Super lige sa 47 osvojenih bodova.