Super liga: Radnik „pao“ s KROVA

Beogradski Voždovac je u 29. kolu Super lige ubedljivo slavio na svom „krovu“ protiv surduličkog Radnika sa 4:0, poluvreme 1:0.

Surduličani su se dobro držali u prvom delu igre iako je domaći tim golom Hajdina u 27. minutu došao do voćstva od 1:0.

U nastavku je najpre Ćirković u 73. minutu zatresao mrežu gostiju iz Surdulice, a isti igrač je šest minuta kasnije još jednom savladao nemoćnog Ranđelovića i povisio rezultat na 3:0.

Novaković je u finišu susreta u 88. minutu postigao pogodak i postavio konačan ishod – 4:0 za Voždovac.

Dušan Đorđević, trener Radnika, ocenio je da su njegovi igrači odustali od igre posle voćstva Voždovca od 2:0.

Posle prvog poluvremena odigrali smo ispod očekivanja. Pokušali smo sve da izjednačimo, ali smo odustali posle drugog primljenog gola. Doživeli smo neprijatan poraz, pa nam preostaje da bodove osvojimo u narednom kolu protiv Novog Pazara na svom terenu, rekao je Đorđević.

Radnik se posle ovog kola nalazi na 10. mestu na tabeli Super lige sa 33 boda.

U narednom 30. kolu Surduličani igraju na svom stadionu protiv Novog Pazara, ekipe koja je poslednja na tabeli sa 25 bodova.