Super liga: U Surdulici kvalitet na strani Partizana

Surdulički Radnik je u 12. kolu Super lige na svom stadionu pred više od 3.000 gledalaca izgubio meč sa beogradskim Partizanom, rezultatom 0:2, poluvreme 0:1.

Surduličani su se hrabro i srčano suprostavili gostima iz Beograda, presudna je bila razlika u kvalitetu u korist crno-belih, ali Radnik nije razočarao svoje navijače igrom koja nagoveštava bolje dane ovog kluba u šampionatu Super lige.

Partizan je poveo golom Natha u 10. minutu iz jedanaesterca, a konačan ishod ovog borbenog i zanimljivog susreta postavio je lepim golom Menig u 55. minutu.

Dragan Perišić, novi strateg Surduličana, nije bio nezadovoljan igrom svojih izabranika.

Loš je samo rezultat, čestitam Partizanu, svi akteri zaslužuju pohvale. Partizan je u ovom trenutku ispred nas, razlika je u kvalitetu tima. Nisam zadovoljan samo rezultato, u svemu ostalom bili smo dobri, ocenio je Perišić.

Surduličani se posle ovog kola nalaze na poslednjem, 16. mestu na tabeli sa četiri osvojena boda.

U narednom 13. kolu, koje je na programu za dve nedelje zbog pauze za potrebe reprezentacije Srbije, Radnik gostuje u Bačkoj Topoli domaćem timi TSC.