Super liga: Spasić spasilac Surduličana

Surdulički Radnik je u meču odloženoog 10. kola Super lige na svom terenu savladao TSC iz Bačke Topole rezultatom 2:1, pooluvreme 1:0.

Napadač Spasić bio je dvostruki strelac za domaći tim, najpre u 10. minutu, a zatim u 87. minutu golom iz slobodnog udarca, dok je počasni pogodak za goste iz Bačke Topole postigao Vukić u 89. minutu.

Surdulički superligaš je na ovom meču od 23. minuta igrao sa desetoricoom fudbalera, jer je napadač Milovanović isključen zbog drugog žutog kartona.

Dušan Đorđević, trener Radnika, ističe da je ponosan na svoje igrače.

Skoro celu utakmicu smo odigrali sa 10 igrača, zato sam ponosan na ekipu, jer su svi igrači bili na visokom nivou, ocenio je Đorđević.

Radnik posle ovog kola zauzima 11. poziciju na tabeli sa 19 bodova, a u narednom 18. kolu gost je Radničkom u Nišu.