Super liga: Spasić promašio penal u 90 +3.

Surdulički Radnik je u 13. kolu Super lige nesrećno izgubio meč sa ekipom TSC u Bačkoj Topoli rezulatom 2:1, poluvreme 1:1.

Ključni trenutak utakmice bila je nadoknada vremena, 90+3. minut, kada je Spasić propustio priliku da realizuje jedanaesterac i svom klubu donese remi i jedan bod.

Spasićevu nameru „pročitao“ je golman TSC Ilić, dodirnuo je i skrenuo u stativu, pa su Surduličani doživeli poraz na gostovanju na severu Bačke.

Radnik je golom Oreščanina došao u voćstvo u 22. minutu, izjednačio je Jovanović u 31, a konačan rezultat ovog susreta postavio je Mirčevski pogotkom u 53. minutu.

Trener surduličkog superligaša Dragan Perišić čestitao je svom kolegi Žarku Lazetiću na pobedi.

Nas još uvek prati nesreća, imali smo igru, dali gol, posle toga imali još dve šanse koje nismo iskoristili. Promašili smo penal u nadoknadi vremena, ali mojim momcima ne mogu ništa da zamerim, trudili su se maksimalno, ocenio je trener Radnika Perišić.

Radnik se posle ovog kola nalazi na poslednjoj, 16. poziciji na tabeli Super lige sa četiri osvojena boda.

Surduličani u narednom 14. kolu na svom stadionu dočekuju ekipu Novog Pazara, petoplasirani tim na tabeli Super lige sa 24 osvojena boda.