Super liga: Radulović POGODIO za spas Surduličana

Surdulički Radnik je u trećem kolu play out faze šampionata Super lige u Kruševcu pobedio domaći Napredak rezultatom 1:0, poluvreme 0:0.

Gol odluke postigao je Radulović u 90. minutu i doneo pobedu svom timu i tri važna boda u borbi za opstanak u superligaškom društvu.

Radnik je na stadionu „Mladosti“ u Kruševcu imao više prilika za golove, ali se Lazić, Makarić, Radulović, Rustemović, Subotić i Duronjić nisu najbolje snašli, što važi i za domaće strelce, Bastajića, Matića i Ljubomirca.

Surdulički superligaš je posle ovog kola na 13. mestu na tabeli sa 30 bodova, što je njegov najbolji plasman na tabeli od početka šampionata i polako se udaljava od zone ispadanja u naporima da obezbedi opstanak u eliti srpskog fudbala.

U narednom četvrtom kolu play out faze prvenstva, Radnik u Lučanima igra protiv domaće Mladosti, ekipe koja je na pretposlednjoj, 15. poziciji na tabeli sa 29 bodova.