Super liga: Radnik posrnuo u Subotici

Spartak je u Subotici u drugom kolu Super lige pobedio surdulički Radnik rezultatom 2:0, poluvreme 1:0.

Subotičani su poveli golom Bjelovića u 20. minutu, a konačan rezultat ovog meča postavio je Srećković pogotkom u 49. minutu.

Surduličani su bili inferniorni tokom čitavog toka utakmice, domaći su imali 67 odsto poseda lopte, što pokazuje da su dominirali i zaslužemo osvojili tri vredna boda.

Poraz Radnika je mogao biti i ubedljiviji, ali je golman Ranđelović sjajno odbranio udarce Vidakovića i Obradovića i sačuvao svoj tim od težeg neuspeha.

Vasilije Janjić, vezista surduličkog superligaša, rekao je posle susreta u Subotici, „da je prvi primljeni gol poljuljao redove Radnika“.

Taj gol nas je uzdrmao i paralisao, ali se nadam prvoj pobedi u trećem kolu naredne subote kada na svom stadionu dočekujemo Radnički iz Kragujevca, ne predaje se Janjić.

Radnik se posle dva odigrana kola u novoj prvenstvenoj sezoni Super lige nalazi na poslednjem, 16. mestu na tabeli bez bodova.