Super liga: Radnik pazario bod u Novom Pazaru

Surdulički Radnik je u 15. kolu Super lige igrao nerešeno sa Novim Pazarom u gostima 1:1, poluvreme 1:1.

U borbenoj, žustroj, ali korektnoj utakmici, golovi su postignuti nakon kikseva odbrambenih igrača oba tima.

Surduličanin Spasić je već u trećem minutu iskoristio grešku odbrane Novog Pazara i postigao gol za voćstvo svog tima – 0:1.

Ilustracija FOTO Info Vranjske

Izjednačio je Čečarić u 29. minutu posle greške odbrane gostiju iz Surdulice i postavio konačan rezultat – 1:1.

Radnik se posle ovog kola nalazi na 12. poziciji na tabeli Super lige sa 14 osvojenih bodova.

U narednom 16. kolu Radnik gostuje u Gornjem Milanovcu gde će igrati protiv domaćeg Metalca, ekipe koja je na 15. mestu na tabeli sa 12 bodova, ali sa utakmicom manje.