Super liga: Radnik IZGUBIO u 89. minutu

Fudbaleri Mladosti iz Lučana su u šestom kolu Super lige kao domaćini slavili protiv surduličkog Radnika rezultatom 3:2, (1:1).

Radnik je poveo golom Nedeljkovića u 26. minutu, izjednačio je Bojović u 30. iz jedanaesterca i sa rezultatom 1:1 igrači su otišli na odmor između dva poluvremena.

Gordić je Mladost doveo u voćstvo u 53. minutu, a u 58. Radnik je izjednačio autogolom Mićovića na 2:2.

Konačan rezultat ovog zanimljivog i borbenog prvenstvenog meča postavio je Vesnić pogotkom u 89. minutu.

Surduličani su u Lučanima doživeli poraz, ali se nisu predstavili u lošem izdanju, jer su tokom celog meča bili ravnopravan, a povremeno i bolji rival domaćinu.

Radnik se posle šestog kola nalazi na poslednjem 16. mestu na tabeli sa dva osvojena boda.

U narednom sedmom kolu Surduličani su domaćini Radničkom iz Niša u subotu 20. avgusta.