Super liga: Milovanovic sačuvao bod Surduličanima

Surdulički Radnik je u 17. kolu šampionata Super lige na svom terenu igrao sa Kolubarom iz Lazarevca nerešeno 1:1, poluvreme 0:1.

Surduličani su imali više od igre, ali su gosti iz Lazarevca prvi došli u voćstvo golom Đuranovića u 37. minutu posle velike greške štopera domaćih Simonovića.

Radnik je stalno napadao na gol gostiju u drugom poluvremenu, ali je tek u 86. minutu pogotkom Milovanovića iz jedanaesterca uspeo da izjednači i tako spase jedan bod.

Posle ovog kola Radnik se nalazi na 13. mestu na tabeli, a u narednom 18. kolu Surduličani gostuju u Nišu gde ih očekuje duel sa domaćim Radničkim, devetoplasiranim timom na tabeli sa 22 osvojena boda.

Pre susreta Radnika i Kolubare, svečano je otkriven mural sa likom Dragana Stojkovića Piksija, selektora reprezentacije Srbije, u njegovom prisustvu.