Super liga: Čarapani tvrd orah za Surduličane

Surdulički Radnik je u 23. kolu Super lige kao domaćin igrao nerešeno 0:0 sa Napretkom iz Kruševca.

„Čarapani“ su bili za nijansu bolji u prvom poluvremenu, a Surduličani su bili preduzimljiviji u drugom delu igre, ali je ovaj borben i zanimljiv susret pred oko hiljadu gledalaca završen bez golova.

Radnik je celo drugo poluvreme igrao sa igračem više, jer je napadač gostiju iz Kruševca Melunović isključen u 45. minutu zbog pogibeljnog starta nad Radmanovcem.

Napredak je propustio da iskoristi dve sjajne prilike u prvom poluvremenu, Melunović nije bio spretan u petom minutu, a Spremo je u 31. pogodio stativu.

Radnik je imao svoje prilike u drugom delu igre, Janjić u 60, Petrović u 71, Spasić u 86. i Milovanović u 90, ali je odlični golman gostiju Vasiljević bio na visini zadatka.

Radnik se posle odigranog 23. kola nalazi i dalje na 13. poziciji na tabeli Super lige sa 25 bodova.

U narednom 24. kolu Surduličane očekuje teško gostovanje u Novom Sadu gde ih dočekuje domaća Vojvodina, četvrtoplasirani tim na tabeli sa 36 bodova.