Stevanović: SNS u Vranju u panici, kvota od 3 000 ljudi nedostižna!

Odbornik u Skupštini grada Vranja, Marko Stevanović iz redova Srbija Centar „SRCE“ i deo odborničke grupe „Hrabro za Vranje“, objavio je saopštenje za javnost povodom mitinga Srpske napredne stranke koji će biti održan tokom ove nedelje u Beogradu.

Stevanović u svom saopštenju navodi da „građani Vranja jedva sastavljaju kraj sa krajem“, ali da se za „to vreme“ sastanak lokalnih napredanjaka pretvorio u „operaciju očajnika“.

Kvota od 3 000 ljudi! Toliko su dobili „naredbu“ iz centrale da moraju da isporuče u subotu za Beograd.​Papir trpi sve, ali ljudi ne. Spiskovi su im potpuno rasulo. Isti ljudi se vrte na desetine puta, jer prostor za pritiske i ucene sve je manji. ​Kavim – Jedinstvo nema dovoljno autobusa za ovaj cirkus i zato opet gledamo već viđeni scenario, uvoze se ljudi iz Kumanova – napisao je Stevanović.

​Stevanović dalje postavlja pitanje – „Ko sada plaća ove „uvozne“ mitingaše“?



​Prošli put je račun ispostavljen Disiću i Simpu. Obećali su im da će centrala da plati i naravno, prevarili ih. ​Za subotu su već naručili tri palete vode i spremaju po dva sendviča za svakog. Dok se oni bore za svoje fotelje, Vranje ostaje bez resursa, a budžet se troši na autobuske ture za punjenje beogradskih trgova – napisao je Stevanović u svom saopštenju.

​Odbornik na kraju svog saopštenja navodi da se građani ponižavaju i maltretiraju, dok vlast troši novac ionako siromašnih građana.

Pratite InfoVranjske.rs i na Facebook stranici portala.



    1. Radoznala 24/06/2026
    2. Bez makaza nikako 25/06/2026

    Ostavi komentar