Srpska liga: Samo bod iz dobre igre

U četvrtom kolu Srpske lige «Istok» vranjski Dinamo je osvojio bod u Svilajincu u duelu sa domaćim Radničkim, dok je Pčinja u Trgovištu poražena od Budućnosti iz Popovca.

Dinamo je igrao nerešeno 0:0 sa Radničkim, ali je bio bolji tim i dominirao je agresivnom i racionalnom igrom, pa je junak utakmice, golman domaćih Vasić spasao svoju ekipu od poraza.

Šteta je što su Marković, Ilić i Savić propustili zrle prilike za golove, a fudbaleri Dinama dugo će žaliti za šansom Savića u finišu meča koji je mogao da odluči pobednika u ovom zanimljivom i dinamičnom susretu.

Dinamo je posle ovog kola na tabeli Srpske lige na 13. mestu sa jednim bodom zbog kaznenog minusa od šest bodova, iako je u četiri odigrana kola osvojio sedam bodova, a u narednom petom kolu dočekuje odličnu ekipu Trajala iz Kruševca.

Pčinja je u Trgovištu poražena od Budućnosti rezultatom 0:1, poluvreme 0:0, u meču u kome su domaći nastavili seriju neuspešnih rezultata.

Gol odluke na utakmici bez mnogo prilika na obe strane postigao je napadač gostiju Branković u 71. minutu.

Posle ovog kola Pčinja se nalazi na 14. mestu sa jednim osvojenim bodom, a u narednom petom kolu očekuje je teško gostovanje u Leskovcu, gde će se sastati sa solidnim timom Dubočice.