Srpska liga: Pčinja u finišu ostala BEZ BODOVA

Pčinja iz Trgovišta je u 16. kolu Srpske lige „Istok“ na gostovanju u Nišu izgubila od domaćeg Brzog Broda rezultatom 1.2, poluvreme 1:0.

Fudbaleri srpskoligaša iz Trgovišta bili su ravnopravan partner Brzom Brodu, posebno u prvom delu igre kada su golom Petrovića iz jedanaesterca došli u voćstvo od 1:0.

U nastavku se domaćin mučio protiv borbenih igrača Pčinje sve do 80. minuta, kada je Anđelković izjednačio na 1:1, a Tošić u drugoj minuti nadoknade vremena postavio konačan rezultat – 2:1 za Nišlije.

Pčinja se posle ovog kola nalazi na 10. poziciji na tabeli sa 20 bodova, a u narednom, 17. kolu u Trgovištu dočekuju SFS Borac iz Paraćina, petoplasirani tim na tabeli sa 28 osvojenih bodova.

Podsećamo, Pčinja iz Trgovišta je posle Radnika, superligaša iz Surdulice, najbolje rangirani tim iz Pčinjskog okruga kao član Srpske lige „Istok“, trećeg ranga u srpskom fudbalu.