Srpska liga: Pčinja presušila u Trgovištu

Fudbaleri Pčinje u 10. kolu Srpske lige «Istok» poraženi su u Trgovištu od Jedinstva iz Paraćina rezultatom 1:2, poluvreme 0:1.

Golove na meču u Trgovištu postigli su N. Arsić u 90+2. minutu za Pčinju, a Anđelković u prvom i Petrović u 46. minutu za Jedinstvo.

Paraćinci su idigrali rutinski meč u Trgovištu, već u prvom delu igre su došli u voćstvo, na početku drugog poluvremena povećali prednost, a domaći su jedini gol dali u nadoknadi vremena na kraju susreta.

ilustracija FOTO Info Vranjske

Pčinja nastavlja sa posrtanjem u tekućem šampionatu Srpske lige koje je počelo nakon ostavke iskusnog trenera, Surduličanina Branislava Stošića, pa je posle ovog kola na pretposlednjem 15. mestu na tabeli sa svega četiri osvojena boda.

U narednom 11. kolu Srpske lige «Istok» Pčinja gostuje u Nišu, gde je dočekuje tim Brzog Broda, kluba koji je na 10. poziciji na tabeli sa 12 bodova i svakako je favorit u meču sa gostima iz Trgovišta.