Srpska liga: Pčinja presušila u Trgovištu – Isključen trener Stošić

Fudbaleri Pčinje u 23. kolu Srpske lige „Istok“ poraženi su u svom Trgovištu od Radničkog iz Svilajinca rezultatom 1:2, poluvreme 1:0.

Svilajinčani su preokretom došli do bodova i uz „izvesnu pomoć“ sudije Klikovca iz Niša, u drugom delu igre dao je crveni karton Branislavu Stošiću, treneru Pčinje, reagujući na njegov bunt protiv ovakvog „delioca“ (ne)pravde.

Pčinja je povela golom napadača M. Petrovića u 11. minutu i stekla prednost koju je sačuvala do kraja prvog poluvremena.

U nastavku je došlo do preokreta, Stojanović je iskoristio svoju priliku i izjednačio rezultat u 51. minutu, a Gvozdenović je pogotkom u 76. minutu postavio konačan ishod i doneo važne bodove svom timu.

Posle ovog kola srpskoligaš iz Trgovišta i dalje zauzima 10. poziciju na tabeli sa 28 bodova.

Pčinja u narednom, 24. kolu Srpske lige „Istok“ igra u Vlasotincu protiv domaće Vlasine, ekipe koja je na 13. mestu na tabeli sa 25 bodova.