Srpska liga: Pčinja osvojila bod u Jagodini

Pčinja iz Trgovišta je u sedmom kolu Srpske lige „Istok“ igrala nerešeno sa Jagodinom u gradu pod Juhorom 1:1, poluvreme 1:1.

Srpskoligaš iz Trgovišta predstavio se kao solidan i borben rival domaćoj Jagodini koji je dobro otvorio meč ranim golom Petrovića u 14. minutu.

Domaći su uspeli da pravnaju rezultat golom Živkovića u 45. minutu iz jedanaesterca.

Drugo poluvreme proteklo je u znaku ravnopravne igre i propuštenih prilika na obe strane, ali se rezultat iz prvog dela igre nije promenio do poslednjeg sudijskog zvižduka.

Posle ovog kola, Pčinja se nalazi na 14. mestu sa tri osvojena boda, a u narednom osmom kolu u Trgovištu dočekuje Rembas iz Resavice koji je na 11. poziciji na tabeli sa šest bodova.