Srpska liga: Dinamo kao bos po trnju

Utakmicu šestog kola Srpske lige «Istok» između vranjskog Dinama i Pčinje u Trgovištu obeležio je u negativnom smislu sudija Nikola Đorđević iz Leskovca koji je otvoreno sudio protiv Vranjanaca i pomogao doaćem timu da nezasluženo osvoji bod.

Derbi Pčinjskog okruga okončan je nerešenim ishodom 1:1, poluvreme 0:0, a sudija Đorđević je dao dva crvena kartona igračima Dinama, Đorđeviću i Spasiću, i dosudio nepostojeći jedanaesterac za Pčinju i time sprečio poraz tima iz Trgovišta.

Dinamo je golom Milenkovića u 47. minutu poveo sa 1:0, a Petrović je realizovao nepostojeći penal i poravnao rezultat.

Ikustracija FOTO Info Vranjske

Sudija Đorđević je podelio ukupno devet žutih kartona, od kojih Pčinji pet, zbog neočekivano grube igre domaćih igrača koji su igrali na sve ili ništa u želji da ne birajući sredstva slave pobedu nad ekipom Dinama.

U Dinamu su rečenicom od dve reči prokomentarisali skandalozno suđenje sudije Đorđevića: «Nemamo komentar»!

Posle ovog kola Dinamo je sa dva boda na 12, a Pčinja sa istim brojem bodova na 13. mestu na tabeli Srpske lige «Istok».