SAZNAJEMO: V.D. Đorđević podnela KRIVIČNE prijave protiv nekoliko profesora iz GIMNAZIJE

V.D. direktorka Gimnazije „Bora Stanković“ Vranje, Olivera Đorđević podnela je krivičnu prijavu protiv nekoliko profesora ove škole.

Kako saznaje portal InfoVranjske.rs krivične prijave podnete su protiv Igora Nikolića, Nenada Dinića i Slađana Trajkovića.

Prema našim saznanjima, krivične prijave podneti su zbog „nepravilnosti u radu prilikom odlučivanja po prigovoru“.

Iz Osnovnog javnog tužilaštva u Vranju, potvrdili su da su krivične prijave primljene, ali da je i upućen zvanični zahtev Gimnaziji „Bora Stanković“ radi pojašnjenja navoda iz prijave.



Pored toga OJT zahteva od Gimnazije „Bora Stanković“da dodastavi dokumentaciju koja nije priložena uz prvobitni zahtev.

Pratite InfoVranjske.rs i na Facebook stranici portala.



  • Ostavi komentar