V.D. direktorka Gimnazije „Bora Stanković“ Vranje, Olivera Đorđević podnela je krivičnu prijavu protiv nekoliko profesora ove škole.
Kako saznaje portal InfoVranjske.rs krivične prijave podnete su protiv Igora Nikolića, Nenada Dinića i Slađana Trajkovića.
Prema našim saznanjima, krivične prijave podneti su zbog „nepravilnosti u radu prilikom odlučivanja po prigovoru“.
Iz Osnovnog javnog tužilaštva u Vranju, potvrdili su da su krivične prijave primljene, ali da je i upućen zvanični zahtev Gimnaziji „Bora Stanković“ radi pojašnjenja navoda iz prijave.
Pored toga OJT zahteva od Gimnazije „Bora Stanković“da dodastavi dokumentaciju koja nije priložena uz prvobitni zahtev.
Pratite InfoVranjske.rs i na Facebook stranici portala.
