Aktivizam i mladi

Rukomet žene: Remi Feniksa sa Radanom u gostima

Rukometašice vranjskog Feniksa u devetom kolu Prve regionalne lige „Istok“ A igrale su u gostima sa Radanom iz Lebana 21:21, poluvreme 11:10.

Vranjanke su osvojile bod na gostovanju ekipi Radana boljom igrom u drugom poluvremenu, dok su dmaće odbojkašice bile uspešnije u prvom delu igre.

Najefikasnije u Feniksu bile su M. Mitrović sa devet, S. Mitrović sa šest i Stanković sa pet golova, ali je najbolji utisak ostavila golman Vranjanki Miljana Stamenković.

Posle ovog kola, Feniks se nalazi na šestom mestu na tabeli sa sedam osvojenih bodova, a u narednom, 10. kolu rukometašice iz Vranja putuju za Belu Palanku gde će imati susret sa domaćim rukometašicama Remisiane, trećeplasiranog tima na tabeli sa 10 bodova.

U ovom kolu rukometašice ŽRK Vranje bile su slobodne, a u narednom 10. kolu gostuju u Knjaževcu gde će igrati sa domaćim Osicama, drugoplasiranom ekipom na tabeli sa 13 bodova.