Rukomet: Drugi PORAZ Vranjanaca

RK Vranje 1957 u trećem kolu šampionata Super „B“ lige „Istok-Zapad“ poraženi su na svom parketu od ekipe Goć Merkur iz Vrnjačke Banje rezultatom 21:25, poluvreme 9:12.

Vranjanci su bili u voćstvu jedino na početku prvog poluvremena, a tada mlađi, poletniji i kvalitetniji gosti preuzimaju inicijativu i prelaze u voćstvo koje nisu ispustili do kraja susreta.

Domaći rukometaši su još jednom razočarali svoju publiku, zabeleživši drugi uzastopni poraz, ali mnogo više povremeno indolentnom igrom i nemoći da se suprostave odličnim gostima iz Vrnjačke Banje.

Najefikasniji u redovima Vranja 1957 bili su Ćirić sa šest i Ivančević sa pet golova, a kod gostiju najbolji strelci bili su Maksić sa devet i Stanojčić sa pet pogodaka.

Vranje 1957 posle ovog kola zauzima osmu poziciju na tabeli Super «B» lige «Istok-Zapad» koja broji ukupno 12 timova.

U narednom četvrtom kolu Vranjanci gostuju u Beloj Palanci gde ih očekuje meč sa domaćim istoimenim timom, petoplasiranim na tabeli sa četiri osvojena boda.