Roditelji budućih učenika Gimnazije „Bora Stanković“ Vranje dogovorili su sastanak sa gradonačelnikom Slobodanom Milenković, ujedno i bivšim učenikom ove školu u Vranju.
Podsećamo, u toku ponedeljka, 23. juna, roditelje je sačekala vest da će ministarstvo obrazovanja ugasiti IT smer u Gimnaziji.
Od toga trenutka, predstavnici Gimnazije „Bora Stanković“ Vranje još uvek se nisu oglasili povodom te informacije.
Uskoro opširnije…
Pratite InfoVranjske.rs i na Facebook stranici portala.
