Radnik u Antaliji: Surduličani BOLJI od Mađara

Surdulički superligaš Radnik na pripremama u Antaliji pobedio je prvoligaša Mađarske Šiofok rezultatom 2:0, poluvreme 1:0.

Surduličani su bili bolji i preduzimljiviji od Mađara i zasluženo trijumfovali u ovom kontrolnom susretu u okviru priprema za nastavak prvenstvene sezone u Super ligi.

Prvi gol postigao je Rustemović u 21, a drugi Marong u 87. minutu na asistenciju novajlije Milića.

Slavoljub Đorđević, šef stručnog štaba Radnika, pružio je priliku dvadesetorici fudbalera da igraju protiv mađarskog prvoligaša, a starteri na ovoj utakmici su bili: Ranđelović – Hodžić Bondarenko Stevanović Jokić – Subotić Rustemović – Duronjić Kunić Lazić – Radulović.

Igrali su još U. Stojanović, Marong, Velikić, Oreščanin, Abubakar, Nedeljković, Milić, M. Stojanović i Stojković.

Radnik je na pripremama u Antaliji u prvom kontrolnom susretu poražen od Sumgaita iz Kazahstana, a u drugom je savladao Navkohor iz Azerbejdžana.

Surduličani će u Antaliji do kraja priprema, 27. januara, odigrati još dva meča, u ponedeljak 23. januara protiv Tatrana iz Slovačke, a u četvrtak 26. januara protiv ekipe Bruk Bet iz Poljske.