Radnik do boda sa igračem manje

Surdulički Radnik u drugom kolu Super lige osvojio je bod u Lazarevcu protiv domaće Kolubare iako je od 54. minuta igrao sa igračem manje, jer je iz igre isključen Oreščanin posle drugog žutog kartona.

Domaća Kolubara i Radnik igrali su nerešeno 1:1, poluvreme 1:0 u meču koji je imao dva različita poluvremena.

Lazarevčani su poveli lepim udarcem Vučetića sa 20 metara u trećem minutu, a izjednačio je štoper Surduličana Radmanovac koji je na centaršut Lukića iz kornera glavom smestio loptu u mrežu odličnog golmana Kolubare Puletića.

Katastrofalno smo ušli u meč, bojažljivo. Trebalo je u prvom poluvremenu da primimo više golova po prilikama Kolubare. Imali smo sreće, ali smo u drugom delu igre pokazali kvalitet i karakter. Posle svega bod je dobar, naročito ako se zna da smo imali igrača manje – ocenio je Igor Bondžulić, trener Radnika.

Radnik se posle drugog kola sa osvojena dva boda nalazi na devetom mestu na tabeli, a u narednom trećem kolu u Surdulici dočekuje ekipu radničkog iz Niša, u subotu 31. jula.