Potpredsednik SSP-a Goran Petrović izjavio je u toku današnjeg dana da je otvaranje kancelarije predsednika vlade u Vranju „jalovi pokušaj vlasti da stvori privid prisustva Macuta, među građanima“.
Podsećamo, u toku jučerašnjeg dana otvorena je prva „kancelarija“ koja će služiti kao „most između građana i Vlade Republike Srbije“.
Većina ljudi u Srbiji danas ne bi ni prepoznala kako izgleda premijer, a dobar deo ne zna ni kako se zove, naveo je Petrović u saopštenju.
Potpredsednik SSP-a napominje da je Srbije verovatna jedina zemlja gde građani ne bi prepoznali svog premijera na ulici.
Čovek koji formalno vodi vladu nema nikakav politički autoritet, uopšte ne donosi odluke i služi isključivo kao dekor u sistemu u kome o svemu odlučuje Aleksandar Vučić, poručio je Petrović.
Pratite InfoVranjske.rs i na Facebook stranici portala.

čista ikebana …
a jumko ga cekalo a neje teja da dodje jer tamo vlada mafija
Yumkovci su ga cekali sa prokiseo burek sa kiselom urdom ali on nije dosao da mu pokaze kako im se naplacuje prospava 8marta po 2000din odbijaju im od plate bez pardona …