Pčinja bolja od Leskovčana, Paraćinci od Dinama

Vranjski Dinamo je u 13. kolu Srpske lige «Istok» izgubio od Jedinstva u Paraćinu rezultatom 1:0, poluvreme 1:0.

Gol odluke postigao je Paraćinac Radovanović u 24. minutu, pa je Dinamo doživeo četvrti uzastopni poraz, iako u oslabljenom sastavu nije razočarao, prikazavši borbenu i čvrstu igru protiv Jedinstva.

Posle ovog kola Dinamo je na 15. mestu na tabeli sa sedam bodova, a u narednom 14. kolu na stadionu «Jumka» u Vranju dočekuje ekipu Brzog Broda iz Niša koja je na 10. mestu sa 15 bodova.

Pčinja iz Trgovišta je bila bolja od Sloge iz Leskovca na stadionu pod Hisarom, pa je zabeležila vrednu pobedu rezultatom 3:1, poluvreme 2:0.

Ilustracija FOTO Promo

Gosti iz Trgovišta su već u prvom poluvremenu vodili sa 2:0 golovima Cvetkovića u drugom i Anđelkovića u 34. minutu.

Domaći su smanjili prednost Pčinje u 47. minutu posle pogotka Stojadinovića, ali je Mitić u 53. minutu povisio na 3:1 i time postavio konačan ishod susreta sa Leskovčanima koji su nedeljama na začelju tabele.

Posle ovog kola Pčinja je na 13. poziciji sa 13 bodova, a u narednom 14. kolu dočekuje u Trgovištu Radnički iz Pirota, sedmoplasiranu ekipu sa 18 bodova.