Odbojka: ŽOKICE i dalje na vrhu tabele

Ženski odbojkaški klub Vranje u devetom kolu Prve «B» lige na svom parketu u Sportskoj hali pobedio je TENT 2 iz Obrenovca rezultatom 3:1, po setovima 25:19, 23:25, 25:22, 25:10.

Odbojkašice Vranja u susretu sa solidnim Obrenovčankama posle dobijenog prvog seta opustile su se u drugom, pa su gošće uspele da izjednače rezultat.

U neuzvesnom trećem setu «žokice» su uspele da savladaju jak otpor odbojkašica TENT 2, pa su u četvrtom, poslednjem setu ubedljivo trijumfovale i osvojile važne bodove u finišu jesenje polusezone.

ŽOK Vranje posle ovog kola i dalje zauzima lidersku poziciju na tabeli sa 24 osvojena boda, a u narednom 10. kolu, u petak 17. decembra, vranjske odbojkašice očekuje teško gostovanje u Kragujevcu, gde će igrati protiv domaćeg radničkog, ekipe koja je peta na tabeli sa 17 bodova.