Odbojka: Poraz Žokica u Valjevu

Ženski odbojkaški klub Vranje u 15. kolu Prve „B“ lige izgubio je kao gost od Valjeva sa 3:1, po setovima 25:19, 25:18, 19:25, 26:24.

Vranjanke su prva dva seta izgubile slabijom igrom na mreži, u trećem su zaigrale mnogo bolje,  smanjle rezultat na 2:1 za odbojkašice Valjeva i našle se pred mogućim izjednačenjem u četvrtom setu.

U dramatičnoj završnici četvrtog seta „žokice“ su bile borbene i nadomak izjednačenja, ali je Valjevke poslužila sportska sreća i one su na kraju slavile sa 3:1.

ŽOK Vranje je posle ovog kola sa liderske pozicije na tabeli Prve „B“ lige pao na četvrtu poziciju sa 35 bodova, ali je i dalje jedan od kandidata za titulu prvaka zbog male bodovne razlike u odnosu na glavne konkurente, Leskovac 98, Valjevo i Zlatibot.

U narednom 16. kolu Vranjanke na svom parketu u Sportskoj hali u Vranju dočekuju odbojkašice Dunava iz Beograda koje su sedme na tabeli sa 18 bodova.