Kup: Vranjanci namučili Nišlije

Radnički je u Nišu u šesnaestini finala Kupa Srbije pobedio vranjski Dinamo sa 1:0, poluvreme 0:0, i plasirao se u osminu finala Kupa, među 16 najboljih timova u ovom takmičenju.

Srpskoligaš iz Vranja propisno je namučio niškog superligaša koji je do pobede stigao u osmom minutu nadokanade vremena golom Stevanovića.

Borbenom i požrtvovanom igrom fudbaleri Dinama parirali su Nišlijama do 90+8. minuta nadoknade, a ni gostima i domaćim navijačima nije bilo jasno zašto je četvrti sudija toliko produžio susret, sve dok Radnički nije postigao gol.

Ilustracija FOTO Info Vranjske

Vranjanci su domaćem superligašu održali lekciju iz borbenosti i zalaganja, a da je Ćirković bio spretniji lako su mogli da povedu protiv indisponiranih Nišlija.

Dinamo narednog vikenda očekuje prvenstveni susret u Vranju sa ekipom Timočanina iz Knjaževca, u subotu 30. oktobra na stadionu «Jumka» sa početkom u 13,30 sati.