Kup Srbije u futsalu: Vranjanci PORAŽENI u Kragujevcu

GKMF Vranje je u osmini finala Kupa Srbije u futsalu poražen u Kragujevcu od domaćeg Ekonomca rezultatom 5:2, poluvreme 2:2, pa su Vranjanci ispali iz ovog takmičenja.

U Hali sportova „Jezero“ viđena su dva različita poluvremena, Vranjanci su u prvom delu igre parirali domaćinu i bili ravnopravan rival, pa je taj deo meča okončan nerešenim ishodom – 2:2.

Gosti iz Vranja pali su u drugom poluvremenu, primili su tri gola, a nisu dali nijedan, pa je Ekonomac na kraju susreta zasluženo slavio plasman u četvrtfinale Kupa Srbije, među osam najboljih timova u ovom takmičenju.

GKMF Vranje posle ispadanja iz Kupa Srbije mora da se okrene tekućem šampionatu u Prvoj futsal ligi u kome zbog utakmica reprezentacije nastupa pauza do 10. marta.

Tada će Vranjanci u okviru 15. kola Prve futsal lige gostovati u Obrenovcu, gde će odmeriti snage sa domaćim Paležom, koji na šestoj poziciji na tabeli ima bod manje od petoplasiranih vranjskih futsalera.