Kup Srbije u futsalu: Vranjanci bez finala

Novi Pazar je kao domaćin u polufinalnoj utakmici Kupa Srbije u futsalu pobedio GKMF Vranje rezultatom 4:1, poluvreme 2:0.

Meč polufinala i Vranjanaca u hali Pendik u Novom Pazaru ni u jednom elementu nije ličio na prvenstveni susret dva stara rivala pre desetak dana, kada GKMF Vranje slavio kao gost, jer su se domaći futsaleri predstavili u poptpuno drugačijem svetlu, nadigravši goste iz Vranja.

Novi Pazar je u prvom poluvremenu vodio sa 2:0 golovima Gavrilovića u devetom i Mutavdžića u 17. minutu, bio je bolji tim od Vranjanaca i imao veći broj prilika pred golom gostiju.

U nastavku, Kapidžija je povisio na 3:1 golom u 31. minutu, a Vranjanac Jovanović je smanjio u istom minutu na 3:1.

Vranjanci nisu bili bez prilika za golove u drugom delu igre, ali Dodić i Jovanović nisu iskoristili svoje šanse.

Najbolji igrač susreta u polufinalu Kupa Srbije Mutavdžić golom u 40. minutu postavio je konačan rezultat – 4:1 za ekipu Novog Pazara koji se ovom pobedom plasirao u finale najmasovnijeg takmičenja u Srbiji.