Kup Srbije: Loznica u Surdulici eliminisala Radnik

Surdulički superligaš Radnik izgubio je na svom terenu meč osmine finala Kupa Srbije od prvoligaša Loznice rezultatom 1:2, poluvreme 0:0.

„Hit sa Lagatora“ je posle eliminacije beogradskog superligaša Čukaričkog, uspeo da pobedi Radnik u Surdulici i plasira se u četvrtinu finala Kupa Srbije, među osam najboljih ekipa u zemlji u ovom takmičenju.

Prvo poluvreme susreta u Surdulici proteklo je bez golova, a u 79. minutu Lozničanin Rajevac je doveo svoj tim u voćstvo, na 2:0 povisio je Komarčević u 90. minutu, a u drugom minutu nadoknade Milovanović je postigao iz jedanaesterca počasni gol za Radnik.

Radnik je u preostalim minutima nadoknade vremena krenuo na sve ili ništa da bi izborio penale, ali je rezultat ostao nepromenjen.

Podsećamo, prošle godine Surduličani su ostvarili najveći uspeh u svojoj dugoj istoriji, plasirali su se u polufinale Kupa Srbije.