Još JEDAN poraz: Studenti slomili Vranjance

Klub malog fudbala Vranje je u trećem kolu Prve futsal lige u Kragujevcu poražen od domaćeg Ekonomca rezultatom 7:2, poluvreme 4:1.

Kragujevački studenti su u svemu nadigrali goste iz Vranja i slavili su ubedljivu pobedu, a Vranjanci su i posle tri kola bez pobede i bodova.

Vranje je rano primilo prvi gol, Aleksić je u trećem minutu doveo Ekonomac u voćstvo od 1:0, na 2:0 povisio je Stojčevski u osmom minutu, četiri minuta kasnije Vasić je pogodio mrežu gostiju za 3:0, Aleksić je je opet bio strelac u 18. minutu u 18. minutu, a Jovanović je smanjio na 4:1 u 20. minutu.

U nastavku je Vasić u 32. minutu povisio  na 5:1, Ćirka na 6:1 u 35. minutu, pojačanje Vranjanaca Krstevski je smanjio na 6:2 u 37. minutu, a konačnih 7:2 postavio je Rakić u 39. minutu.

Posle ovog kola KMF Vranje je palo na poslednje, 10. mesto na tabeli bez osvojenih bodova.

U narednom četvrtom kolu Vranjanci imaju priliku da zabeleže prvu pobedu i osvoje prva dva boda, jer im u goste dolazi tim Ivanjice, pretposlednji na tabeli Prve futsal lige bez bodova.