ISTOK: Poraz Dinama, Pčinja slavila u gostima

U 11. kolu Srpske lige «Istok» vranjski Dinamo je u Resavici izgubio od Rembasa, dok je Pčinja na gostovanju u Nišu slavila pobedu nad domaćim timom Brzog Broda.

Rembas je u Resavici pobedio Dinamo sa 1:0, poluvreme 1:0, u tvrdoj i borbenoj utakmici u kojoj su Vranjanci mogli da ostvare bolji rezultat od poraza.

Strelac jedinog gola bio je Lapčević u devetom minutu, kada je postavljen konačan ishod meča između Vranjanaca i «rudara» Resavice.

Dinamo se posle ovog kola nalazi na 14. mestu sa sedam bodova, a u narednom 12. kolu na stadionu «Jumka» Vranjanci dočekuju Timočanin iz Knjaževca, petoplasirani tim na tabeli sa 19 bodova.

Ilustracija FOTO FB

U Nišu domaći Brzi Brod poražen je od Pčinje iz Trgovišta rezultatom 0:1, poluvreme 0:0, u susretu gde su gosti iznenadili domaći tim hrabrom i otvorenom igrom.

Gol odluke postigao je Nedeljković u 52. minutu za tri boda Pčinji koja je ovom pobedom prekinula neugodan negativni niz u aktuelnom šampionatu Srpske lige «Istok».

Posle ovog kola Pčinja je i dalje na 15. poziciji na tabeli sa sedam osvojenih bodova.