Inicijativni odbor radnika Koštane obavestio je putem društvenih mreža da je novi skup zakazan za jun, 2026. godine.
Kako prenosi Doka Stamenković, nova šefica Inicijativnog odbora radnika Koštane, sastanak bivših radnika Koštane zakazan je za subotu, 6. jun od 10:00.
Sastanak radnka biše oržan povodom obaveštenje o isplati i dogovora u Vladi Srbije koji su postigli predstavnici IO Koštane.
Skup će biti održan ispred Gradske kuće u Vranju.
Pratite InfoVranjske.rs i na Facebook stranici portala.

Marvo a kamo Vas na Slaviju ???
Vama i ne treba nista da se da cim cutite i organizujete skup mucenih duša u subotu u neradan dan kad opstinari i ne rade.
U ponedeljak se sve krece i tad treba blokirati ulazak i dovesti ekipe N1.
Da svet zna i cuje za „KOŠTANU“
Pa kako moze da zastupa zena koja je radila u JUMCO, nikada u Kostanu
Sttvarno mi nije jasno