Zona „Jug“: Pčinja jesenji prvak

Fudbaleri Pčinje iz Trgovišta postali su jesenji prvaci Zone «Jug» nakon odigranog poslednjeg, 15. kola ovogodišnjeg šampionata.

Pčinja je u Vranjskoj Banji savladala domaći tim sa 2:1, poluvreme 1:1, pa je sa 32 osvojena boda izbila na prvo mesto na tabeli i zasluženo slavila jesenju titulu.

Meč u Vranjskoj Banji bio je uglavnom ravnopravan i sa šansama na obe strane, ali je Pčinja bila spretnija i golovima D. Stoiljkovića u 22. i Demića u 73. minutu da nadigrala je Banjčane koji su golom N. Savića u 39. minutu izjednačili i probudili nade svojih navijača da mogu i do tri boda na utakmici sa gostima iz Trgovišta.

Vranjska Banja je posle ovog poraza zauzela sedmo mesto na tabeli sa 22 boda.

Morava iz Vladičinog Hana je kao domaćin savladala ekipu Jedinstva iz Pirota sa 4:3 i probila se na osmo mesto na tabeli sa 22 osvojena boda.

Mladost je u Bosilegradu izgubila susret sa timom Jedinstva iz Gornje Stopanje kod Leskovca sa 2:0, pa je sa devet osvojenih bodova zadržala poslednju, šesnaestu poziciju na tabeli Zone «Jug».