VARNICE na prijateljskom meču, ISKLJUČENA OBA TRENERA

Novi član super lige Srbije vranjski Dinamo pobedio je u prijateljskom meču na stadionu «Jumka» Radnik iz Surdulice sa 2:1, poluvreme 1:0.

Strelci za Dinamo bili su Mlađan Stevanović u 17. i Tejgo u 72. minutu iz jedanaesterca, dok je gol za goste postigao Urošević u 55. minutu.

Pred više od 200 gledalaca, na stadionu «Jumka» meč je bio zanimljiv i za prijateljski susret previše temperamentan i sa dosta naboja.

Prva bura izbila je kada su se Pejčić iz Radnika i golman Dinama Đurić sporečkali, pa je trener Vranjanaca Dragan Antić pokušao da ih smiri.

Tada se umešao i trener gostiju iz Surdulice Mladen Dodić, pa je sudija iz Vranja Nikola Ničić obojicu trenera udaljio sa terena.

U 70. minutu utakmice dogodio se težak incident kada je bek gostiju Milovanović grubo faulirao igrača Dinama Zucovića koji je posle meča morao u bolnicu na snimanje noge.