Ubedljivi domaćini: Zemun – Dinamo 3:0 (1:0)

Stadion: Gradski u Gornjoj Varoši. Gledalaca: 500. Strelci: Cakić u 13, Lukić u 62, Dimić u 71. minutu. Sudija: Lazar Tripković (Kraljevo) 7. Pomoćnici: Pavle Piper (Čačak), Milan Pešović (Kraljevo). Žuti kartoni: Osmanagić, Vučić (Zemun), Okomajon (Dinamo).

ZEMUN: Kirovski 7, Djokić 6,5, Bubanja 7, Cvetković 6,5, Radovanović 7,5, Vučić 7, Osmanagić 6,5 (od 63. Dimić 7), Cakić 7 (od 75. Stojanović -), Ljubomirac 6,5, Injac 7 (od 56. Beljić 6,5), Lukić 7,5.

DINAMO: R. Petrović 5,5, Okomajon 6, Stojković 5, Veličković 5 (od 61. Vučeljić -), Stošić 5,5, Jovanović 5,5, M. Petrović 5,5 (od 54. Zoranović 5,5), Jovanović 5, Mitić 5,5, Stefanović 5,5 (od 72. Dimitrov -), Stajić 5.

Igrač utakmice: Lukić.

Do četvrte uzastopne pobede, domaćin je došao lakše nego što je očekivao. Rutinskom igrom, Zemunci u na krilima prethodnih rezultata ušli u meč u i više puta do odlaska na odmor, zapretili odbrani Vranjanaca. Sa druge strane, Dinamo je opravdao plasman u donjem delu tabele, pošto za 90 inuta nije stvorio nijednu konkretnu priliku, pa se može reći da su i dobro prošli u Ugrinovačkoj ulici.

Na prvu šansu, čekalo se 60-ak sekundi, vezista Cakić eć na početku meča šutirao preko prečke, da bi četiri minuta kasnije Lukić unutar šesnaesterca i iskosa tukao u golmana Petrovića. U 13. minutu, slavlje je moglo da počne. Sjajnu asistenciju Injca u kaznenom prostoru, prihvatio je Mihajlo Cakić i ne časeći preciznim šutem doneo vođstvo zeleno-plavima – 1:0.

Na isteku 31. korner je izveo Osmanagić, lopta je iznenadila Vučića, koji se našao na metar ispred golmana Dinama, prebacio je celu konstrukciju. Deset minuta posle toga, Lukić je u šesnaestercu odlično dodao Injcu, ali je napadač bio previše iskosa i šut je završio neprecizno pored stative. Tražili su Gornjovarošani penal, u poslednjim sekundama poluvremena, pošto je Okamaji nedozvoljeno srušio Injca, svirao je sudija Tripković, ali odlazak na pauzu.

Tek što je krenuo nastavak meča, na povratnu Cakića u šesnaestercu, Osmanagić je sa 13 metara izveo „tač daun“, prebacivši ceo gol. Do drugog pogotka vladala je uspavanka, a onda je posle sjne akcije domaćih igrača, u kontri istrčao Nenad Lukić, umakao uvarima i po zemlji preciznim udarcem otklonio dileme oko pobednika. Tačku na ubedljiv trijumf, stavio je rezervista Stefan Dimić. Veliki  posao odradio je njegov imenjak Radovanović, pobegao je po boku, stuštio se u kazneni prostor i po zemlji centrirao, a najprisebniji bio Stefan Dimić i, za samo osam minuta provedenih na terenu, stigao da se upiše u strelce i postavi konačan rezultat. Da su Zemunci od početka trke igrali ovako, rivali bi im uveliko gledali u leđa.