U Radniku nezadovoljni remijem

Meč na premijeri prolećnog dela prvenstva fudbalske Super lige u Surdulici između Radnika i Mladosti iz Lučana završen je miroljubivo rezultatom 1:1.

Radnik je poveo u 4. minutu golom Arsenijevića, kazna je stigla u 39, kada je Gavrić matirao Čančarevića.

Kapiten domaćih Vladan Pavlović, u izjavi za InfoVranjske, smatra da je Radnik zaslužio više.

Surduličanima samo bod: RADNIK – MLADOST 1 : 1

„Po šansama u prvom, pogotovo u drugom poluvremenu, trebalo je da slavimo pobedu. Nismo, jer šanse nisu iskorišćene.

Okrećemo su susretu sa Metalcem u Milanovcu gde planiramo da iznenadimo domaćina i nadoknadimo propušteno kod kuće“, navodi Pavlović.

Posle ovog remija, Radnik je i dalje na 13. mestu na tabeli sa 21 osvojenim bodom iz 22 odigrana kola.

Radnik naredni meč igra u sredu 1. marta sa Metalcem u Milanovcu, u okviru zaostalog meča 22. kola koji je ranije odložen zbog nevremena.

Redovno 24. kolo prvenstva Prve lige Srbije na programu je za vikend.