Trajkovićev prvenac za Srbiju

Miloš Trajković, fudbaler Kluba maog fudbala Vranje, postigao je svoj prvi gol za reprezentaciju Srbije na kontrolnom meču sa selekcijom Višegrada koju je nacionalni futsal tim dobio sa 7:0, poluvreme 6:0.

Trajković je u 35. minutu bio strelac šestog gola za Srbiju koja je lako izašla na kraj sa domaćom selekcijom pred više od hiljadu gledalaca u Gradskoj dvorani u Višegradu.

Selektor futsal reprezentacije Srbije Goran Ivančić bio je zadovoljan nastupom svojih izabranika u Višegradu, a posebno je pohvalio igru Vranjanca Trajkovića.

Reprezentacija Srbije nastaviće sa odigravanjem kontrolnih utakmica u sklopu priprema za kvalifikacioni turnir za prvenstvo sveta koji će se od 31. januara do 5. februara odigrati u Nišu.

Srbija nije imala sreće na žrebanju za sastav kvalifikacionih grupa, pa se našla u najtežoj grupi sa reprezentacijama Ukrajine, Španije i Francuske.