Sremice nadigrale ŽOKICE

Eko Taxi Vranje

Ženski odbojkaški klub Vranje u 13. kolu Prve lige izgubio je na svom parketu meč sa ekipom Omladinca iz Novih Banovaca rezultatom 3:1, po setovima 14:25, 15:25, 25:22, 12:25.

Sremice su dominirale tokom većeg dela meča, Vranjanke su pobedile jedino u trećem setu, ali mlade Banovčanke nisu posustale u četvrtom setu, već su odigrale na visokom nivou i slavičle sa 3:1.

„Žokice“ su se maksimalno trudile u meču sa odbojkašicama Omladinca, ali su na kraju bodove morale da prepuste mladom sastavu Sremica koje i dalje drže treću poziciju na tabeli Prve lige sa 25 osvojenih bodova.

Posle ovog poraza kod kuće, ŽOK Vranje je zadržao šesto mesto na tabeli sa 19 bodova.

U narednom 14. kolu 22. februara Stojanović, Ristić, Mihajlović, Stamenković, Petrović, Stanojević, libero Aleksić i ostale odbojkašice iz ekipe trenera Ivana Đurovića imaju priliku da poprave bodovni saldo, jer gostuju ekipi Smedereva koja je na devetom, pretposlednjem mestu na tabeli sa osvojenih 11 bodova.