RUKOMET, SUPER „B“ LIGA Odličan start vranjskih rukometaša

Pogodak Ljubodraga Stevanovića: detalj sa meča Vranje - Kolubara (Foto: D. Stanić, Vranjske)

Na startu prvenstva, u Super „B“ ligi Srbije rukometaši „Vranja 1957“ na svom parketu  savladali su odličan tim Kolubare iz Lazarevca sa 26:24, poluvreme 15:9.

Vranjanci su imali po nekoliko golova prednosti sve do 45. minuta kada je na semaforu bilo 22:17.

Ubrzo se prednost domaćina istopila, zbog isključenja i igrača manje u polju, da bi na četrdeset sekundi pre kraja bilo 25:24.

Srećom, pivotmen domaćih Miloš Ilić postigao je ključan pogodak i razrešio dilemu po pitanju pobednika.

Trener Vranja Miodrag Nikolić kazao je za portal Vranjske da su njegovi igrači dobro otvorili ovaj meč i da je to bilo presudno.

– Imali smo od šest do sedam golova prednosti, malo su se moji momci kasnije opustili, usledila su isključenja i Kolubara je brzo istopila našu prednost.

Uspeli smo, ipak, na kraju da se bolje organizujemo i da zasluženo slavimo pobedu – kazao je Nikolić.