RUKOMET: INDjIJA – VRANjE 1957 19:22 (9:12)

Najefikasniji: Sava Tašković postigao 11 golova

Boljom igrom tokom svih šezdeset minuta, rukometaši Vranja na vrućem gostovanju u Inđiji zabeležili su pobedu nad domaćim superligašem od 22:19, poluvreme 12:9. U redovima Vranja istakao se Sava Tašković koji je postigao 11 pogodaka i pivotmen Miloš Ilić sa pet golova.

Igrano u Sportskoj hali u Inđiji. Gledalaca: 100. Sudije: Marko Sekulić i Vladimir Jovanović (obojica iz Pančeva). Sedmerci: Inđija 4 (1), Vranje 6 (6). Isključenja: Inđija 8, Vranje 10. minuta.

INDjIJA: Vukoslavković, Dušanić, Novković 1, Milojević 2, Pernar 5, Šotra 2, B. Živković, Nikolić, U. Živković, Batić 1, Trnavac, Jevtović 2, Radaković 6, V. Ćućuz, M. Ćućuz.

VRANjE: Mihajlović, Aleksić, Mančić, Stanojević, Stevanović, Stamenković 3, Petrović, Ilić 5, V. Pavlović 1, Tašković 11, D. Tasić, Jovanović, N. Tasić 2, Živković, S. Pavlović, Arizanović.

Igrač utakmice: Sava Tašković (Vranje 1957).

Po završetku meča, trener Vranjanaca Dušan Stevanović kratko je izjavio za naš portal: ,,Svi moji rukometaši odigrali su fantastično ceo susret, posebno u odbrani i to je bilo presudno za našu zasluženu pobedu.“

,,Posle serije neuspeha, konačno smo počeli da se radujemo. Igrali smo fantastično u odbrani i tu je ključ našeg uspeha. Manje je važno što sam dao 11 golova, bitna su dva nova boda, kaže Sava Tašković.