Remi Dinama za kraj jesenjeg dela

Fudbaleri Dinama odigrali su 3:3 u 17. kolu jesenjeg dela šampionata Prve fudbalske lige Srbije u Loznici, protiv istoimenog domaćeg tima.

Domaći tim je poveo već u 5. minutu posle velike gužve u šesnaestercu Dinama.

Presudila je spretnost fudbalera Loznice Alekse Matića koji uz dosta sreće pogađa za 1:0.

Malo pre odlaska na odmor domaćini su udvostručili prednost posle kornera i velike gužve, a najbolje u šesnaestecu gostiju se snalazi Matić.

Potvrda da je 2:0 najopasniji rezultat stigla je nastavku, jer su Vranjanci u 61. minutu smanjili na 2:1, golom Filipa Jezdovića. Hrabrom igrom Dinamo dolazi do izjednačenja u 68. minutu pogotkom Željka Dimitrova iz penala. Za penal je zaslužan Vladimir Radočaj.

Domaći tim ponovo dolazi do prednosti u 78. minutu pogotkom Dragiše Komarčevića.

U sudijskoj nadoknadi Dinamo dolazi do zasluženog izjednačenja, a strelac je bio Vladimir Radočaj.

Jesenji deo Dinamo završava u zoni ispadanja, trenutno je posle nekompletnog kola na 15. mestu sa 17 osvojenih bodova, samo pet bodova zaostatka za desetoplasiranom ekipom Budućnosti iz Dobanovca, koja je u zoni opstanka.

Prolećni deo prvenstva startuje 20. februara.

Do tada fudbalerima ostaje da se odmore i spreme za drugi deo sezone uz nadu da će obezbediti opstanak u Prvoj ligi Srbije.