Vranjski Dinamo je u 23. poslednjem jesenjem kolu šampionata Prve lige poražen u Kruševcu od domaćeg Trajala rezultatom 2:0, poluvreme 0:0.
Kruševljani su na zatvaranju sezone nadvisili Vranjance koji su igrali ispod potrebnog nivoa i posle jednog sata igre bez golova, poklekli u drugom delu drugog poluvremena, kada su Đurović u 60. i I. Jovanović u 74. minutu iz jedanaesterca obezbedili pobedu svojoj ekipi i tri boda za bekstvo iz opasne zone.
Dragan Antić Recko, šef stručnog štaba Dinama, nije skrivao ljutinu zbog poraza pod Bagdalom.
– Svi će biti kažnjeni sa umanjenjem plate od 80 odsto, a potom će i metla da radi! Odigrali smo katastrofalno, do gola smo i ličili na nešto, a potom se naša igra raspala, neke od naših umišljenih zvezda su se šetale po terenu, dok su momci iz Trajala ginuli. Imamo jednu od skupljih ekipa u ligi, a pruža srpskoligaško izdanje -, besan je i rezigniran Antić.
Dinamo je na kraju jesenje polusezone zauzeo sedmo mesto na tabeli sa 31 bodom, bilanskom od osam pobeda, sedam nerešenih rezultata i osam poraza i sa gol razlikom 29:26.
Nastavak šampionata Prve lige sledi na proleće, kada Dinamo u Vranju dočekuje tim Kolubare iz Lazarevca koja je na petoj poziciji na tabeli sa 34 osvojena boda.
Pratite InfoVranjske.rs i na Facebook stranici portala.